Sprawdź płyn w układzie chłodzenia

Za oknem coraz zimniej, więc trzeba przygotować się do minusowych temperatur. Już dziś zadbajmy również o nasz samochód. Jednym z takich zabiegów jest sprawdzenie płynu chłodniczego, gdyż nieodpowiedni płyn lub o zbyt wysokiej temperaturze zamarzania może spowodować poważną awarię gdy przyjdą duże mrozy. W ofercie mamy płyny do wszystkich aut m.in. G11, G12, G12+, G12++, G13, Petrygo, Borygo, Prestone oraz koncentraty takich marek jak FEBI, MEYLE, PRESTONE i innych. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

Zadbaj o swój akumulator

Coraz częściej w nocy temperatury zaczynają dość mocno spadać a Twój akumulator ma coraz trudniejsze zadanie do wykonania. Nic tak nie denerwuje jak cisza o poranku po przekręceniu kluczyka. Z tego powodu warto zainteresować się stanem tego elementu, by uniknąć przykrej niespodzianki. Polecamy akumulatory Varta, Maxbatt, Centra, Exide, Bosch. Sprawdzimy Twój akumulator bezpłatnie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

Badź widoczny na drodze

Powoli zbliża się jesień a światła przydają się coraz częściej do oświetlania drogi, nie tylko do zaznaczania swojej pozycji. Zmrok zapada dużo wcześniej a w deszczowe dni jakość i zasięg oświetlenia się pogarsza. Dla poprawy własnego bezpieczeństwa zalecamy wymianę żarówek na jaśniejsze, dające więcej światła i oświetlające większy dystans przed autem (od +50% do +120%). Polecamy żarówki marki TUNGSRAM, HELLA, OSRAM, BOSCH, VALEO. W ofercie posiadamy żarówki wszystkich aut. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep motoryzacyjny Świdnica. Części samochodowe i auto akcesoria najwyższej jakości. Duży wybór auto części do samochodów, bardzo szybka realizacja zamówień. Porady i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny i gwarancja jakości. Części samochodowe renomowanych producentów. Najlepsze części blisko Ciebie!

 

AUTO CZĘŚCI ŚWIDNICA, ul. Niecała 14

 

TELEFONY:   74 853 67 99,  74 852 28 55