Wymień olej na wiosnę

Wiosnę już mamy w pełni! Dlatego nie zapomnij o WYMIANIE OLEJU by Twój silnik mógł cały czas niezawodnie pracować. Zadbaj by silnik Twojego auta pracował na NOWYM oleju. W ofercie posiadamy oleje CASTROL EDGE, SHELL, MOBIL, VALVOLINE, MOTUL, LOTOS TOTAL, ELF, ENEOS, GM, FORD, MAZDA, VOLKSWAGEN i inne. Nie zapomnij też o wymianie filtrów - w ofercie mamy filtry firm takich jak FILTRON, KNECHT, MANN, BOSCH, PURFLUX, VALEO i innych. Przejedź trasę bez niespodzianek, niech Twoje auto zawiezie Cie do celu i do domu na NOWYM oleju. Nie zapomnij o regularnej kontroli poziomu oleju, przynajmniej raz na przejechanych 500 km. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

Zrób wiosenne porządki

Zadbaj o swoje auto, odśwież wnętrze, wyczyść i sprawdź klimatyzację. Zrób wiosenne porządki! W ofercie mamy środki pielęgnujące różnych marek oraz środki oczyszczające i dezynfekujące układ klimatyzacji. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

Badź bezpieczny na drodze

Wycieraczki samochodowe element, który zapewnia odpowiednią widoczność w czasie trudnych warunków pogodowych. Każdy kierowca wie, jak ważna jest przejrzystość przedniej szyby, kiedy pada deszcz lub śnieg. Tylko odpowiednio dobrane i sprawne wycieraczki zapewnią komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Posiadamy w ofercie wycieraczki marki BOSCH, VALEO, HELLA, DENSO, ALCA i inne. Nie czekaj aż zacznie padać deszcz. Bądź bezpieczny na drodze. Dobierzemy wycieraczki do Państwa auta. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep motoryzacyjny Świdnica. Części samochodowe i auto akcesoria najwyższej jakości. Duży wybór auto części do samochodów, bardzo szybka realizacja zamówień. Porady i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny i gwarancja jakości. Części samochodowe renomowanych producentów. Najlepsze części blisko Ciebie!

 

AUTO CZĘŚCI ŚWIDNICA, ul. Niecała 14

 

TELEFONY:   74 853 67 99,  74 852 28 55