Oferta dla warsztatów

Od lat współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi na terenie Świdnicy i okolic. Naszym partnerom oferujemy atrakcyjny system rabatowy. Bez wątpienia hitem naszej oferty jest możliwość szybkiego dowozu do warsztatu zamówionych części. Termin dostawy ustalany jest tak aby zadowolić klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy potrzeby współpracujących z nami warsztatów i oferujemy im duży asortyment towaru, który dostępny jest od ręki w naszym punkcie w Swidnicy przy ulicy Niecałej 14. Nawet jeśli zdarzy się, że w danej chwili nie posiadamy jakiejś części to oferujemy jej szybkie sprowadzenie w ramach indywidualnego zamówienia.

 

 

 

 

 

Ponieważ szanujemy czas pracy mechanika oraz czas klienta - dotarczamy potrzebne części zaraz po zamówiniu. Nie mamy ustalonych godzin i tras - zamówienie realizowane jest natychmiast po rozmowie telefonicznej. Zazwyczaj czas dostawy od złożenia zamówienia nie przekracza 30 minut jednak bardzo często trwa to dużo krócej. W tym czasie mechanik może rozbierać naprawiane podzespoły nie tracąc czasu na poszukiwania potrzebnych mu części. W przypadku braku potrzebnych części w magazynie i na terenie Świdnicy - możemy je sprowadzić w ciągu maksymalnie 2. godzin. Kilkanaście dostaw towaru w ciągu dnia pokrywa zapotrzebowanie w 99%.

 

 

 

 

Współpraca

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy i jesteś zainteresowany współpracą - skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście. Ponieważ nie jesteśmy związani umowami handlowymi z jednym dostawcą - mozemy oferować dużo większy asortyment po bardziej korzystnych cenach niż konkurencja.

TUTAJ ZNAJDZIESZ KONTAKT do nas. Serdecznie zapraszamy do współpracy.