Prowadzisz warsztat samochodowy? Potrzebujesz szybkiej dostawy części zamiennych? Dobrze trafiłeś! 

Oprócz sprzedaży detalicznej działamy również jako hurtownia motoryzacyjna oferując warsztatom wielki asortyment części samochodowych do wszystkich marek. Dostępne są także elementy dedykowane dla samochodów japońskich czy koreańskich. Na specjalne zamówienie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić w krótkim czasie praktycznie każdą inną potrzebną część. W naszej ofercie są także płyny eksploatacyjne do samochodów oraz oleje silnikowe. Nasi dostawcy to sprawdzone, w wyniku długoletniej współpracy, firmy polskie i zagraniczne. Dzieki temu że nie jesteśmy na stałe powiązani umowami tylko z jednym dostawcą mamy w ofercie dużo większy asortyment oraz możliwość duzo szybszego zamówienia części zamiennych niż konkurencja. Kilkanaście dostaw w ciągu dnia zapewnia doskonałą dostępność części. 99% części zazwyczaj jest dostępne w ciągu tego samego dnia. Oprócz części oryginalnych oferujemy także dużo tańsze, ale sprawdzone zamienniki. Od lat współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi. Naszym partnerom oferujemy atrakcyjny system rabatowy. Bez wątpienia hitem naszej oferty jest możliwość szybkiego dowozu do warsztatu zamówionych części. Termin dostawy ustalany jest tak aby zadowolić klienta. Mechnik nie musi samodzielnie jechać po części i tracić czas cenny czas - po kontakcie z nami zamówienie jest natychmiastowo kompletowane i wysyłane do warsztatu naszym transportem - w tym czasie mechanik może spokojnie demontować uszkodzone elementy.

 

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia współpracy wszystkie chętne warsztaty! Skontaktować się mozna z nami poprzez zakładkę  KONTAKT wysyłając wiadomość poprzez  FORMULARZ KONTAKTOWY lub telefonicznie.

Sklep motoryzacyjny Świdnica. Części samochodowe i auto akcesoria najwyższej jakości. Duży wybór auto części do samochodów, bardzo szybka realizacja zamówień. Porady i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny i gwarancja jakości. Części samochodowe renomowanych producentów. Najlepsze części blisko Ciebie!

 

AUTO CZĘŚCI ŚWIDNICA, ul. Niecała 14

 

TELEFONY:   74 853 67 99,  74 852 28 55