PIENIĄDZE I CZAS...

Pośpiech jest niewskazany... Ale w obecnych czasach mamy coraz mniej czasu. A czas to pieniądz... Dlatego proponujemy naszym klientom dobre części za rozsądną cenę. Dobre części oszczędzają nasz czas i pieniądze. Po pierwsze markowe części mają duzo wyższą trwałość, pracują duzo dłużej niż najtańsze, wątpliwej jakości i pochodzenia.
Po drugie - kosztują dużo mniej niż części oryginalne w ASO jednak nie odbiegają od nich jakościowo. Korzystamy z porad doświadczonych mechaników którzy wymieniając setki różnych części - często są w stanie dokładnie określić która marka czy producent pracuje długo bez awarii i problemów. Nie sprowadzamy ani nie sprzedajemy wątpliwej jakości produktów lub takich - o których klienci lub mechanicy wyrażali niepochlebne opinie np. KRAFT czy 4MAX. Jak to sie mówi: "Kto oszczędza płaci dwa razy - i za naprawę, i za części."
Dlatego polecamy części sprawdzonych marek - by klient nie musiał marnować czasu na kolejne ich wymiany i pieniędzy - płacąc za te wymiany.
 

Rynek motoryzacyjny dzieli się na dwa segmenty: niezależny (IAM – Independent Aftermarket) i koncernów samochodowych (VM – Vehicle Manufacturers), które w zakresie sprzedaży części wzajemnie ze sobą konkurują. Koncerny samochodowe walczą o monopolistyczną pozycję na rynku, mogąc doprowadzić do sytuacji, że niezależne podmioty (warsztaty) nie będą w stanie wykonywać większości napraw. Od 1 czerwca 2010 roku obowiązuje jednak wspomniane rozporządzenie Komisji Europejskiej – GVO, które informuje, że właściciel nowego samochodu może zlecać jego naprawy i okresowe przeglądy warsztatom niezależnym bez utraty gwarancji. W samochodzie na gwarancji można stosować części eksploatacyjne nie tylko z logo producenta pojazdu, ale także znacznie tańsze części oferowane przez rynek niezależny. Wynikająca z gwarancji producenta pojazdu bezpłatna naprawa, będąca wynikiem awarii, nadal możliwa jest wyłącznie w autoryzowanej stacji obsługi (ASO).
Obecnie niezależne warsztaty są znakomicie wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do naprawy i diagnostyki oraz oferują wysoką jakość usług. Także części, które kupujemy w niezależnym warsztacie, gwarantują nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz niezawodności naprawianego pojazdu. Warto wspomnieć o tym, że koszt naprawy w niezależnym warsztacie jest o połowę niższy niż w ASO, tańsze są również części – nawet o 60% od tych opatrzonych logo producenta. Warto nadmienić, że są to często te same części, które różnią się jedynie opakowaniem, logo i ceną. Szacuje się, że tylko ok. 15% całego pojazdu jest dziełem producenta, a pozostała część, czyli ok. 85% projektowana i wytwarzana jest przez firmy niezależne.

 

 

 

 

 

Sklep motoryzacyjny Świdnica. Części samochodowe i auto akcesoria najwyższej jakości. Duży wybór auto części do samochodów, bardzo szybka realizacja zamówień. Porady i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny i gwarancja jakości. Części samochodowe renomowanych producentów. Najlepsze części blisko Ciebie!

 

AUTO CZĘŚCI ŚWIDNICA, ul. Niecała 14

 

TELEFONY:   74 853 67 99,  74 852 28 55